Jdi na obsah Jdi na menu
 


CHCI BÝT ROMEM(51)

12. 5. 2009


Sociálně právní systém v ČR

- je to sice dlouhé, bohužel však pravdivé.

 JÁ JSEM VÁŠ BŮH
 K MINISTERSTVU ZVEDNĚTE OČI, A JÁ VÁS NENECHÁM ZAHYNOUT V PRÁCI.

Obrazek

 

Práva cikánů :

Cikán ti může vynadat do bílých kurev. Tebe se pak nikdo nezastane, protože se to považuje za jejich přirozený projev. Ale nedej bože, aby to bylo naopak.

 RŮŽE PRO NAŠI DEMOKRATICKOU VLÁDU------
JE PROSTĚ SKVĚLÁ


DÍKY PANE KOCÁB,DÍKY PANÍ STEHLÍKOVÁ..........

Obrazek

Cikán má právo na stejnou zdravotní péči, jako ty. To, že do zdravotní pokladny pravděpodobně nikdy nepřispěl je fakt, který je ovšem velice "rasistický", a proto to raději nikde neříkej.

 

Cikán má právo tvoji vlast pomlouvat v zahraničí a má pak právo se vrátit a žádat u nás Obrazekznovu podporu.

 

Cikán má právo získat byt jen na základě své barevné odlišnosti. Vůbec nezáleží na tom,  že na takový byt jiní čekají dlouhou dobu.

 

Cikán má právo na tebe zaútočit se zbraní v ruce beze strachu z obvinění z rasistického útoku.  V případě tvého útoku na cikána, máš smůlu, že to kupodivu neplatí naopak. Budeš trestán  za napadení, co víc - za rasistický útok.

 

Cikán má právo zneužívat náš sociální systém. Pokud to ale již přehání a my již tak svolní nebudeme, má cikán právo žalovat naší republiku v zahraničí, které mu pak v jeho jistě nezadatelném právu vyhoví. V konečném důsledku mu to pak stejně zaplatíš.

 

Cikán má právo (ostatní mají povinnost) chodit do školy a   právo rušit tvého potomka, čímž vlastně znehodnocuje kvalitu Obrazekuky. Pokud se nic nenaučí, je to chybou výukového programu a ne jeho. 

 

Cikán má právo na neomezený počet potomků. Ty máš povinnost uhradit mu jeho finanční náklady na jejich tzv. "vychování", a to i v případě, že ty sám nemáš dostatek prostředků na svou vlastní rodinu.

 

Cikán má právo demolovat cokoliv, dokonce i to, co mu nepatří. Ty máš povinnost vést vše  do původního stavu, a to za tvoje peníze. Pokusy o obranu se neslučují s právy cikánů na poklidný, slušný a důstojný život v naší zemi.

 

Cikáni mají právo na důchod v stejné výši, jako máš ty. To, že jsi Ty celý život pracoval, tě neomlouvá.

 

Cikán má právo nazveřejnění pozitivních informacích jeho etniku.V případě pokusů o zveřejnění negativních informací o cikárech,  právo cenzury.

 Obrazek

Cikán má právo na utajení informací, které by veřejnosti prozradily skutečné náklady na jejich vydržování v Čechách. Položky "má dáti dal" z tohoto pohledu nejsou oblíbeným tématem cikánských zastupitelů mluvčích.

 

Cikán má právo požádat o dotace na projekty rozvoje cikánské kultury a na různé cikánské spolky. Stát má pak povinnost jim vyhovět i když se třeba zjevně jedná o podvod.

 

Cikán má právo na svá práva i v případě, že to omezuje práva necikánského obyvatelstva.

 

Cikán má právo znát svá práva. 

 

Cikán nemá povinnost znát své povinnosti.

 

 

TY MÁŠ PRÁVO DRŽET HUBU !!!

 

 

 Jestli s tím souhlasíš, pošli to dál......