Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sem mi můžete směrovat Vaše dotazy a připomínky

3. 3. 2008

Mapa
DĚKUJI VÁM ZA NÁVŠTĚVU STRÁNEK
Obrazek

 

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

poděkování

(Helence, 28. 11. 2015 22:51)

Helenko,děkuji

Vážení přátelé ,

dovolte abych poděkoval paní Helence za příspěvek ,který mě poslala v teto pro mě těžké době.Moc si toho vážím,ještě jednou moc děkuji.M.M.
PS.Vám i Vaší rodině přeji ty nejkrásnější Vánoce a do nového roku 2016 zdraví štěstí a pohodu.
Totéž přeji všem svým přátelům a návštěvníkům mých stránek.

poděkování a přáníčko

(Helena , 25. 11. 2015 13:26)

Dobrý den p. Milane, máte moc pěkné stránky, ráda se k nim vracím. Někdy jen tak a nebo když hledám inspiraci na vaření, něco zajímavého se dozvědět .Blíží se Vánoce a tak jako poděkování za Vaše stránky Vám a Vašemu pejskovi posílám
malý dáreček na nějakou dobrotu.
Mějte se hezky a pevné zdraví Vám přeje Helena z děčínska.

Re: poděkování a přáníčko

(m.m., 25. 11. 2015 23:06)

MOC DĚKUJI MÁM VELKOU RADOST Z TOHO,ŽE SE VÁM STRÁNKY LÍBÍ A ŽE JSTE SI NAŠLA ČAS NA KOMENTÁŘ

spamy

(jadr., 16. 10. 2012 20:35)

Spamy spolknou víc energie než velkoměsto

Ročně přijde do e-mailových schránek 62 biliónů nevyžádaných zpráv, tzv. spamů. Rozesílání, prohlížení a mazání těchto mailů ročně stojí 33 miliard kilowatthodin energie. To je spotřeba velkoměsta s 2,4 miliónu lidí.

Palivo na výrobu této energie (ročně asi 7,5 miliónu tun benzínu) by mohlo celý rok pohánět flotilu 3,1 miliónu automobilů. Uvádí to studie, o níž informoval německý deník Die Welt. Spamy jsou největší zátěží v USA. Je to však problém, který se dá řešit, jak loni ukázalo uzavření spamovacího místa McColo – počet spamů poté klesl o 70 procent.

Podle studie by energetická a ekologická cena nevyžádaných e-mailů mohla být ještě daleko vyšší nebýt automatických filtrů, které většinu této „pošty“ zadrží. Bez nich by se totiž spotřeba energie na spamy vyšplhala až na 135 miliard kilowatthodin. To by na rok stačilo pro desetimiliónovou megapoli

Můj a váš web

(David HUSIČKA Junior, 7. 5. 2012 17:18)

Máte dobrý web. Můj web se nazívá www.dinoplay.estranky.cz .

Take všem z Bartošovic

(Martina, 5. 5. 2010 10:11)

..často chodím na Vaše stránky,bydlím pod Ještědem a mrzí mě ,že okolo není nikdo kdo by tak hezky psal o našem kraji.Já i moje kamarádky občas uvaříme něco z Vašich receptů a mohu říci,že to vždy vyšlo a bylo to velmi dobré,což se o některých rec.hýřících cizími surovinami říci nedá. Ty recepty na pití, ty nemají chybu.Na Vašich stránkách vzhledem k super profilu si něco najde snad každý kdo je otevře.Úžasné jsou i odkazy,pokud sem někdo zabloudí,tak má postaráno o několika hodinovou zábavu aniž by se musel někam proklikávat.Panu Miklasovi přeji aby se mu vše dařilo a aby nám ještě hodně dlouho dělal radost a pohodu.Vám v Bartošovicích ,které jsou opravdu velmi hezké,snad jen tolik.Závidím Vám tohoto pán a jestli máte v obci takových lidí více,tak se ani nedivím,že je u Vás tak prima, třeba Senior klub,a jsou zde takové aktivity,které postrádají mnohem větší obce než je ta Vaše. Martina K.

Všem z Bartošovic

(Ludmila, 20. 2. 2010 17:42)

Všem Vám budu posílat dobroty aspoň po mejlíku,jinak kdo přijede je u nás na znojemsku srdečně vítaný. No a Milanovi - správci stránek přeji, aby ještě dlouho vám psal o dobrotách opravdu vyzkoušených na manželovi. Milane díky jsi super člověk a kamarád!

recepty

(Lida, 14. 12. 2009 9:46)

super.super,něco jsem udělala,dle Tvých receptů a bylo to jako od babičky,díky a ty stránky máš moc hezké,já i moje kamarádky si v nich rády čteme.

...a jak za tim slunickem????

(petr a simonka , 19. 2. 2009 7:51)

Stranky upe super, Milanku,ale nejak se mi nedari otevrit stranky Dominikany

Závidím...

(Ludmila, 9. 1. 2009 18:11)

Moc závidím všem v Bartošovicích tak suprového človíčka jako je Milan a moc také závidím Vaše krásné stránky. I já se budu snažit poslat nějaké krásné receptíky aby bylo vždy veselo a dobře u žaludku. Přeji Vám všem pevné zdraví.

super Mikuláš

(Jana a Tomáš Hanzelkovi, 14. 12. 2008 20:13)

Milane je to rychlost . Mikuláš se vydařil, jen tak dále je to super . Jana s Tomášem

no prostě dobré

(askem@seznam.cz, 3. 12. 2008 16:36)

smékám klobouk Vaše www stránky jsou opravdu dobré,profil jak stvořený,nepotřebuje komentáře.Pochvala

EB 08

(Vladimír tauchman, 27. 9. 2008 21:15)

Vážení přátelé.
Redakce Eurobabička Vám nabízí zveřejnit reportáž o Vašem klubu. Více o nás na www.eurobabicka.cz

zdraví Vladimír Tauchman